De transformatie van dit appartement met twee slaapkamers in het iconische Centre Point-gebouw in Londen bracht unieke uitdagingen met zich mee vanwege de monumentale status van het gebouw. Er waren slechts minimale ingrepen toegestaan, maar ondanks deze beperkingen werden er eenvoudige maar effectieve veranderingen aan de afwerking aangebracht, waardoor de kamers aanzienlijk groter ogen.
De klant wilde een zacht en natuurlijk ontwerp, dat het gevoel van een ruwe en robuuste ruimte zou creëren. De interesse in de Japanse Wabi Sabi-filosofie, die schoonheid vindt in de natuur, sprak hem aan.
In samenwerking met Bont/Design leverde Silent Gliss systemen en gordijnen om deze visie te helpen realiseren. Delicate en ingetogen Swiss Pleat-gordijnen van transparante stoffen Polyflax en Someo, opgehangen met gordijnsystemen SG 6465 met de gepatenteerde, unieke tweecomponenten glijders, voegden een zachte elegantie toe aan een ingetogen, dromerig interieur.